תא צילום מגנטים לבר/ת מצוה

מארגנים בר מצוה? מתכננים בת מצוה? אתם רוצים אירוע שמח, אירוע שיזכרו… בשביל להפוך בר מצוה או בת מצוה לאירוע שכולם יזכרו צריך משהו מיוחד, שונה, משהו שאנשים אוהבים, שיעשה שמח באירוע וישאיר את האנשים עם מזכרת לקחת הביתה. בקיצור, אתם מחפשים אטרקציה לבר-בת-מצוה ורצוי שזה ישלב גם מתנה מגניבה לאורחים. מצאתם!

 תא צילום לבר מצוה / בת מצוה

תכירו את פוטותא – תא צילום לאירועים שיהפוך את האירוע שלכם מעוד בר-בת-מצוה לאירוע שכולם ידברו עליו. פוטותא הוא תא צילום יוקרתי, איכותי ונייד שמגיע לאירוע שלכם, פועל במשך כל האירוע, ומאפשר לאורחים להצטלם ללא הגבלה באופן אוטומטי במשך כל האירוע. התמונות מודפסות מיידית בשני עותקים והאורחים זוכים למזכרת נהדרת עם הקדשה שלכם.

 היתרונות של תא הצילום – פוטותא

  •  תא צילום – פוטותא – מייצר אוירה וצחוקים באירוע שלכם
  • תא צילום – פוטותא – מייצר מזכרת לכל האורחים כולל הקדשה שלכם ותאריך האירוע
  • תא צילום – פוטותא – מהנה וקל לשימוש. הפעלת הצילום בלחיצה בודדת על כפתור
  • תא צילום – פוטותא – אינו מפריע לאורחים ולמהלך האירוע. האורחים ניגשים אליו ביוזמתם ובאופן חופשי במהלך כל האירוע
  • תא הצילום של פוטותא עושה שימוש בציוד האיכותי ביותר בתחום הצילום וההדפסה. התוצאה: תמונות פוטו מרהיבות שמתקבלות מספר שניות לאחר הצילום והכל באופן אוטומטי
  • תא הצילום של פוטותא מדפיס שני עותקים מהתמונות שצולמו
  • ניתן להעלות את התמונות של תא הצילום פוטותא לאינטרנט. אם תרצו – נפתח עבורכם גלריה מיוחדת בפייסבוק ונעלה לשם את כל התמונות.

תא צילום – איך זה עובד

תא הצילום של פוטותא מיוצר מחומרים עמידים ואסטתיים וגודלו כמטר על כשני מטרים. צוות פוטותא דואג להביא את התא למקום האירוע ולהרכיב אותו לפני שהאורחים מגיעים למקום. תא הצילום מעוצב ומואר בתאורה מיוחדת ומהווה אטרקציה המושכת את האנשים להתקרב ולהכנס. בתוך תא הצילום המעוצב מתיישבים האורחים על ספסל עור. לחיצה על הכפתור בתא הצילום תפעיל את המצלמה, זו תצלם סדרה של ארבע תמונות, עם רווח של מספר שניות בין תמונה לתמונה. האורחים קולטים את העניין מייד ועושים פוזות מצחיקות למצלמה ומגוונים את התמונות. המסך הרחב בתא הצילום של פוטותא מלווה את תהליך הצילום, מנחה את האורחים ומזכיר להם לעשות פוזה. בצידו החיצוני של תא הצילום יש פתח דרכו יצאו תוך מספר שניות שני עותקים מודפסים של הסטריפ של ארבע התמונות. בתחתית כל סטריפ מודפסת ההקדשה שלכם עם תאריך האירוע. האורחים יכולים לקחת את שני העותקים איתם. לחלופין, יש הנוהגים להשאיר ליד פוטותא ספר אורחים ולהזמין את האורחים לרשום הקדשה, ולהדביק לצידה את הסטריפ השני של התמונות מתא הצילום. כך נשארת המזכרת גם לחתן הבר מצוה או כלת הבת מצוה, וגם לאורחים. תא הצילום של פוטותא נותר פעיל עד לסוף האירוע כך שיש די הרבה זמן לאורחים להצטלם.