עמדת צילום לאירועים עסקיים וימי כיף

מתכננים אירוע לעובדי החברה? יום כיף? אירוע קשרי לקוחות או משהו שיבליט אתכם בתערוכה הקרובה בה תשתתפו? פוטותא – עמדת צילום לאירועים תאפשר לכם לספק לאורחים שילוב יחודי של אטרקציה מבדרת הכוללת מזכרת ממותגת עם הלוגו שלכם.
ברשותנו נסיון עשיר באירועי חברות וימי כיף לעובדים. בין השאר ביצענו אירועים בהיקפים של אלפי משתתפים בהם הפעלנו במקביל מספר עמדות פוטותא בסופרלנד ובפארק המים שפיים.

 עמדת צילום – מה זה בעצם?

ודאי נתקלתם בתא צילום בקניון, כזה שנכנסים לתוכו, משלמים, מצטלמים ומקבלים בחוץ את התמונה. ובכן עמדת הצילום הפתוחה של פוטותא משדרגת את הרעיון והופכת אותו לאטרקציה שתפורה על כל אירוע עסקי, תערוכה, השקה, כינוס, יום כיף ועוד… בפוטותא אין צורך לשלם כדי להצטלם. עמדת פוטותא מסופקת לבעלי האירוע בתשלום גלובלי למשך הזמן הדרוש. בכל זמן שהעמדה עומדת לרשותכם – השמוש בה חופשי ובלתי מוגבל. העמדה מאפשרת לאנשים להצטלם לבד או יחד בזוגות או בקבוצות קטנות ומייצרת אינטראקציה חיובית והומוריסטית בין אורחי האירוע. בכל הפעלה של העמדה מתבצעת סדרה של 4 צילומים בהפרש של כמה שניות. כל תמונה מוצגת על המסך מיד אחרי שצולמה. לאחר תום הצילומים מודפס "סטריפ" שמורכב מ 4 הצילומים בתוספת לוגו העסק שלכם על נייר פוטו איכותי וכל זה קורה תוך כמה שניות, ללא המתנה וללא צורך לשלוח את האנשים לעמדה נפרדת לאיתור התמונה שלהם. הכל אוטומטי, מתוזמן, מהיר.

עוד כמה מילים על הטכנולוגיה

הטכנולוגיה של פוטותא מבטיחה לכם פעולה רציפה ומהירה כולל איש צוות צמוד וציוד גיבוי למקרה של תקלה. ניתן להפעיל מספר עמדות פוטותא במקביל אם נפח התעבורה באירוע צפוי להיות גבוה. המערכת חסכונית במקום, איכותית מאוד ומסוגלת לעבוד בקצב של אלפי תמונות ליום, באמינות גבוהה ופעילות רצופה.

פוטותא ביום כיף לעובדי חברת הייטק
פוטותא ביום כיף לעובדי חברת הייטק