תא צילום לאירועים עסקיים וימי כיף

מתכננים אירוע לעובדי החברה? יום כיף? אירוע קשרי לקוחות או משהו שיבליט אתכם בתערוכה הקרובה בה תשתתפו? פוטותא – תא צילום אוטומטי לאירועים מאפשר לכם לספק לאורחים שילוב יחודי של אטרקציה מבדרת הכוללת מזכרת ממותגת עם הלוגו שלכם.
ברשותנו נסיון עשיר באירועי חברות וימי כיף לעובדים. בין השאר ביצענו אירועים בהיקפים של אלפי משתתפים  בהם הפעלנו 2 (או יותר) עמדות פוטותא בסופרלנד ובפארק המים שפיים.

 תא צילום – מה זה בעצם?

ודאי נתקלתם בתא צילום בקניון, כזה שנכנסים לתוכו, משלמים, מצטלמים ומקבלים בחוץ את התמונה. ובכן תא הצילום הפתוח של פוטותא משדרג את הרעיון והופך אותו לאטרקציה שתפורה על כל אירוע עסקי, תערוכה, השקה, כינוס, יום כיף ועוד… בפוטותא אין צורך לשלם כדי להצטלם. פוטותא מסופק לבעלי האירוע בתשלום גלובלי למשך הזמן הדרוש. בכל זמן שהתא עומד לרשותכם – השמוש בו חופשי ובלתי מוגבל. התא מאפשר לאנשים להצטלם לבד או יחד בזוגות או בקבוצות קטנות ומייצר אינטראקציה חיובית והומוריסטית בין אורחי האירוע. בפוטותא יש מסך רחב ולידו כפתור ירוק. כשלוחצים על הכפתור הירוק מתבצעת סדרה של 4 צילומים בהפרש של כמה שניות. כל תמונה מוצגת על המסך מיד אחרי שצולמה. לאחר תום הצילומים מודפסת התמונה שמורכבת מ 4 הצילומים בתוספת לוגו העסק שלכם על נייר פוטו איכותי וכל זה קורה תוך כמה שניות, ללא המתנה וללא צורך לשלוח את האנשים לעמדה נפרדת לאיתור התמונה שלהם. הכל אוטומטי, מתוזמן, מהיר.

 פוטותא – תא צילום שעושה שמח

פוטותא מעוצב בצורה שמחה ובולטת עם תאורה מיוחדת. בתוך התא יש מסך רחב שמדריך את האנשים, סופר את השניות ומזכיר להם לחייך ולעשות פוזות. אם תרצו, התא מגיע עם ערכת אביזרים מצחיקים וגימיקים (משקפיים, כובעים וכדומה) שאנשים אוהבים מאוד להצטלם איתם. היחוד של פוטותא הוא שהאנשים לא מצטלמים בצורה פורמלית וסתמית אלא בסגנון קליל יותר. בד"כ מי שנכנס לפוטותא לא מצליח להשאר רציני…

 פוטותא – תא צילום ממותג

בהתאם לסוג האירוע והיקפו תוכלו למתג את העמדה כרצונכם. החל בתפאורה, שילוט ואביזרים ועד למיתוג המגנט, תוספת לוגו והקדשה.

 פוטותא – תא צילום בהתאמה אישית לתערוכות וכנסים

מקימים ביתן להשתתפות בתערוכה? קחו את תא הצילום של פוטותא בחשבון כשאתם מתכננים את העיצוב. תא הצילום של פוטותא יכול להשתלב במערך התצוגה כמו שהוא, אך אם תרצו ניתן להטמיע את פוטותא בצורה מושלמת בתוך עיצוב הביתן כך שיהווה חלק אינטגרלי עיצובי בלתי נפרד מהביתן שלכם. הטכנולוגיה של פוטותא מבטיחה לכם פעולה רציפה ומהירה כולל איש צוות צמוד וציוד גיבוי למקרה של תקלה. ניתן להפעיל מספר עמדות פוטותא במקביל אם נפח התעבורה באירוע צפוי להיות גבוה. המערכת חסכונית במקום, איכותית מאוד ומסוגלת לעבוד בקצב של אלפי תמונות ליום, ללא קושי.

פוטותא ביום כיף לעובדי חברת הייטק
פוטותא ביום כיף לעובדי חברת הייטק